Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcia salonu Pan Materac w Białymstoku! W najbliższy weekend 19-20 czerwca oficjalnie otwieramy największy sklep z materacami i łóżkami w Białymstoku! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele promocji i rabatów – wybrane produkty nawet do 40% taniej! Pan Materac to największy sklep z materacami w Białymstoku!

Oficjalne otwarcie salonu to doskonała okazja do zakupu materaca, łóżka lub innych akcesoriów do sypialni w korzystnych cenach. W sklepie Pan Materac posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów od renomowanych i sprawdzonych na rynku producentów. Pan Materac to nie tylko najlepsze produkty, ale również wyszkoleni pracownicy, którzy służą pomocą i radą w wyborze odpowiedniego materaca i łóżka. Zadowolenie i wygodny sen klientów to cel nadrzędny firmy Pan Materac.

Podczas otwarcia wyjątkowe produkty dostępne są w niezwykle korzystnych cenach! Promocje i rabaty obowiązujące w trakcie otwarcia salonu Pan Materac:
– Kolekcja materacy marki Pan Materac w obniżonej cenie aż do 40% od cen regularnych;
– Wybrane materace Mollyflex taniej do 20%, jak również ekskluzywna kolekcja Gomarco w niższej cenie do 15%;
– Cieszące się wielką popularnością materace szwedzkiego producenta Hilding z rabatem do 20%;
– Wysokiej jakości materace Tempur wykonane z najnowocześniejszych materiałów w promocji aż do 20%;
– Szeroki asortyment łóżek tapicerowanych New Elegance w obniżonych cenach do 10%.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu podczas oficjalnego otwarcia! Jest to wyjątkowa okazja, aby zakupić komfortowy materac w niższej cenie! Już teraz zadbaj o wygodę podczas snu z produktami Pan Materac!