Największy salon z materacami, łóżkami i akcesoriami do sypialni! W związku z wielkim zainteresowaniem wśród klientów zapraszamy do pierwszego salonu Pan Materac w Białymstoku!

Pan Materac to znana i ceniona na polskim rynku sieć salonów stacjonarnych, w których można zakupić najwyższej jakości materace, stylowe łóżka oraz niezbędne w nowoczesnej sypialni akcesoria, jak pokrowce, ochraniacze na materace, kołdry i poduszki.

Produkty z oferty Pan Materac pochodzą od sprawdzonych i renomowanych na całym świecie producentów, m.in.:

Hilding – szwedzki producent materacy i łóżek, które cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Oferta obejmuje materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, jak również modele przeznaczone dla dzieci. Pośród szerokiej oferty warto zwrócić uwagę na kolekcję materacy medycznych o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy, skutecznie przeciwdziałających powstawaniu odleżyn oraz sprawdzających się w profilaktyce wad rozwoju układu ruchowego.

Janpol – polski producent z niezwykle szeroką ofertą materacy i akcesoriów do sypialni, które produkowane są w nowoczesnych fabrykach przy zastosowaniu bezpiecznych dla środowiska naturalnych komponentów. Efektem tych prac jest m.in. wyjątkowa kolekcja materacy Eco, która powstała wyłącznie z ekologicznych surowców, a środki chemiczne zastąpione zostały w pełni substancjami pochodzenia roślinnego.

Pan Materac – to również producent specjalnej kolekcji materacy, która obejmuje pięć wyjątkowych materacy: Tempo, Puls, Original Multi, Original Thermo oraz Select Massage. Są to zarówno materace piankowe, jak i z wysokiej jakości wkładem sprężynowym, zapewniające niebywały komfort i wygodę podczas codziennego odpoczynku.

W ofercie znajdują się również produkty od takich producentów jak: Tempur, Mollyflex, Materasso i Sembella.

Pan Materac to również doświadczeni i wyszkoleni doradcy, którzy służą pomocą w wyborze odpowiednich i dostosowanych do indywidualnych preferencji produktów. Doświadczenie zyskane na przestrzeni wielu lat pozwala trafiać w upodobania klientów, czego potwierdzeniem są setki pozytywnych opinii.

Zapraszamy do salonu Pan Materac w Białymstoku przy ul. Przędzalnianej 31! Już teraz zadbaj o komfort i wygodę podczas snu!