Wielka promocja na wyjątkową kolekcję materacy Janpol z serii ECO! W dniach 11.05 – 08.06.2020 r. cała kolekcja naturalnych materacy ECO dostępna jest w obniżonej cenie aż o 25%!

Producent materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni Janpol to firma działająca na polskim rynku od niemal 30 lat, która dąży do zapewnienia jak najlepszego komfortu snu dla swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich lat pozwala tworzyć produkty idealnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Produkty Janpol to najwyższa jakość i wygoda podczas codziennego odpoczynku!

Obecnie na promocji znajdują się materace z wyjątkowej kolekcji Eco, które można zakupić z rabatem sięgającym nawet do 25%! Materace Janpol Eco powstają przy zastosowaniu ekologicznych materiałów w bezpiecznym dla środowiska procesie produkcji. Wszelkie środki chemiczne zastąpione zostały substancjami pochodzenia roślinnego, jak m.in.: oleje słonecznikowe i niezmodyfikowane genetycznie olejki sojowe. Komponenty tworzące materace z serii Eco wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi oraz bakteriobójczymi, dzięki czemu skutecznie chronią przed gromadzeniem i namnażaniem niebezpiecznych dla zdrowia alergenów i bakterii. Uzupełnieniem materacy Eco są w pokrowce wykonane z naturalnych tkanin jak len i bawełna.

Promocją objęte zostały poniższe materace z kolekcji Eco marki Janpol:
– klasyczny materac z wkładem sprężynowym Dione dostępny w trzech pokrowcach do wyboru;
piankowy materac Lotis, w którym niesymetryczne ułożenie warstw zapewnia prawidłowe podparcie każdej części ciała;
materac Roma zbudowany w całości z naturalnego lateksu o właściwościach antyalergicznych;
wysokoelastyczny materac Rosalia wyróżniający się wysoką elastycznością powierzchni spania.

Kolekcja materacy Eco skierowana jest do osób ceniących ekologiczne i naturalne rozwiązania w swojej sypialni!
Promocja ograniczona czasowo obowiązuje w dniach: 11.05 – 08.06.2020 r.